Kale Kartlı Kilit

Yenilikçü ürünlere önemli yatırımlar yapan ve fonksiyonel ürünleri pazara sunan kale kilit dış ticaret a.ş kale kartlı kilit mandallı ürününü kullanıcıların beğenisine sunuyor!

Günümüzün en gelimiş ve yüksek güvenlikli Mifare kart teknolojisi ile üretilen Kale Kartlı Kilit Mandallı kompakt yapısı ile özellikle topuzlu kilitlerin kullanılmakta olduğu mekanlarda 3 dakika gibi kısa bir sürede uygulanabiliyor. Kilidin Elektronik Emniyet Kilidi özelliği oda kullanıcılarına akıllı çözümler sunuyor. Ürünün kol takımı üzerinde Ergonomik şekilde konumlandırılmış emniyet butonuna basılması halinde kilit kat görevlilerinin kartlarını okumuyor ve oda kullanıcısının rahatsız edilmesini engelliyor. Ayrıca kilidin ön yüzünde yer alan küçük LED aralıklarla kırmızı rente yanıp sönerek kullanıcısının emniyet rahatsız edilmeme modunda olduğunu işaret etme özelliğine sahiptir.

Ürünleri ve geliştirdiği yeniliklerle sektöründe öncü olan kale kilit dış ticaret yer aldığı organizasyon sürecininde IC Kartlı kilit sistemleri RF Kartlı Kilit sistemleri Mif AREO Kartlı Kilit Sistemleri MİFARE1 Kartlı Kilit Sistemleri Kale Elektronik Kabin Kilitleri nin yanı sıra Kale Kartlı Kilit Mandallı ürünün de tanıtımını yapıyor. Kale Kartlı Kilit Mandallı ürünü montaj kolaylığı yüksek güvenlikli gelimiş yazılımı ve ekonomik bir çözüm olmasıyla dikkat çekiyor. Kale Kilit Dış Ticaret Aş Nin kartlı Kilit mandallı ürünü oteller iş merkezleri yurtlar eğitim kuruluşları sağlık kuruluşları vb işletmelerin yanı sıra ofisler pansiyonlar butik ve küçük şehir otellerini hedef alıyor.

Leave Comment

Hemen Ara