Kilit göbeği dışında yan duvarlara doğru geçen 1.20 m uzunluğunda 10 mm kalınlığında 2 adet çelik bariyer vardır. Üstelik bu kilitleme sistemi sadece uzaktan kumanda ile çalışır. Ayrıca uzaktan kumandanız  her defasında farklı bir kod ile gönderilir. bu neden kötü niyetli kişilerce kopyalanamaz.Öylesine kusursuzki güvenliğiniz için düşündüğümüz tüm özelliklerin yanı sıra sistem güvenliği için de ana kart dahil her ünite nin bir yedeği var. Başlıca özellikleri

 Hırsız alarmı

Akıllı kapılarınız sistemine dahil edilmiş olan balkon kapısı ve pencere sensörleri sayesinde evinize kapıdan giremeyip diğer yolları deneyen hırsızlardan da sizi korur. Pencere ve balkon kapısı sensörleri sistem ile kablosuz olarak sürekli iletişim halindedir. Kötü maksatlı kişilerin yetkisi girişlerini anında algılar. Smart door eviniz ve sizin için %100 güvenlik sağlar.

Su baskını alarmı
Siz evde yokken patlayan borular su kaçıran kombiler contası bozulan musluklar berbat olan halılar koltuklar ve mobilyalar su baskını sayesinde bunları artık dert etmeyeceksiniz.
Çünkü siz evde olmasanızda evinizde akıllı kapınız var. Evinizin tuvalet mutfak ve banyolarına yerleştirilmiş olan su baskını sensörleri akıllı kapınız ile kablosuz olarak sürekli iletişim halindedir. en ufak bir su kaçağını bile anında algılar.

Yangın Alarmı

Isı sensörü sayesinde sürekli olarak ortam ısısını ölçer Ortam ısısı 50c ve üzerine çıktığı anda yangın alarmı devreye girer ve tehlike durumu geçene kadar kilit sistemi gerekli tahliyeyi ve müdahele için kendini pasif hale getirir.

Gaz kaçağı alarmı

Gaz kaçağı sensörleri sayesinde en ufak gaz sızıntısı algılayarak kullanıcısını haberdar eder kapının dış yüzüyine bakan ekranı sayesinde kullanıcısını daha eve girmeden gaz kaçağı tehlikesine karşı uyuyarak olası faciların da önüne geçer
Eğer kullanucu evdeyse ve gaz kaçağı alarmına rağmen kapıyı kumanda ile açmamışsa otomatik olarak kilitlerini açarak kullanıcısının tahliyesine imkan sağlar. ancak gaz oranı düşmüş ve tehlike geçmişse kilitlerin tekrar kilitleyerek kullanıcısının güvenliğini sağlamaya devam eder.

Panik Alarmı

Hastalık düşme yaralanma kalp krizi veya kapınızı tehditle açtırılmaya zorlanmanız ve buna benzer herhangi bir olumsuz durum karşısında yine yanınızda uzaktan kumandanızdaki panik butonuna basmanız yeterli. Akıllı kapınız derhal yakınlarınızı arar. Siren çalarak ve odalarınızdaki ışıkları ararlıklarla yakıp söndürerek içinde bulunduğunuz olumsuz durumdan kurtulmanızda en yakın dostunuz ve yardımcınızdır.

Darbe deprem Alarmı

Darbe sensörleri ve alarm sireni kapınızı zorlayan hırsızlara karşı bir önlem olduğu gibi aynı zamanda da deprem uyarısıdır. Deprem anında bir kaç saniyenin dahi kaçmak veya önlem almak için bu kadar önemli olduğu bilinen bir gerçektir. Siz uykunuzun en derin yerindeyken olası bir deprem halinde bunu anında algılayarak size haber evrir ve ihtiyacınız olan zamanı size kazandırabilir.

Tahribat alarmı

Hırsızlar kapınızı açamaz fakat açmaya çalışırken tahrip edebilir. tahribat alarmı böyle durumlar için tasarlanmış bir alarm sistemidir. kusursuz kilitleme sistemini kapıya zarar vermek sureti ile manuel olarak açma girişiminde bulunulması halinde devreye girer motorlarına ters kuvvet uygulatarak buna izin vermez.

Işıklı görsel alarm

Evinizde kapı zorlanması yangın su baskını gaz kaçağı hırsızlık veya panik durumu olması halinde siren çalarak ve yakınlarınızı arayarak yardım çağrısı yapmasının yanı sıra tüm odalarınızdaki ışıkları aralıklarla yakıp söndürecek etraftakilere ve hatta devriye haline olan güvenlik güçlerine anında görsel olarak da evinizdeki olumsuz durumu bildirir.

 

Leave Comment

Hemen Ara