Çelik Kasamın anahtarını kaybettim nasıl açabilirim

Mekanik Çelik Kasalar

Çelik kasaların hayatımızdaki yeri oldukça önemlidir fakat çelik kasalar tek tip değildir bunun için baya bir zahmetli ve zordur açılması.Bunun için mutlaka bir çilingirden destek almanız gerekmektedir yoksa mümkünatı yok tek başınıza açmanız hem sağlıklı değil hemde zararlıdır. Şimdi çelik kasalar kendi aralarında ikiye ayrılmaktadır.Birincisi Mekanik Çelik kasalar Mekanik çelik kasa sadece anahtarla işlem görebilen yani eski tip diye adlandırdığımız kasalardır diğeri ise Dijital çelik kasalardır bu ürünlerde gelişen yeni teknoloji sayesinde tuş takımı ve elektronik aksamlarla çalışan çelik kasalardır bu tip kasalar artık neredeyse tüm iş yerlerinde ofislerde şirketler evlerde ve dairelerde kullanılmaktadır. Mekanik çelik kasalarda en çok sıklıkla görülen problemler genellikle anahtarı kaybedilen anahtarların kopyalanması yada arızalanan kilitlerin sökülüp yeniden takılması sıfırdan anahtar yapılması gibi gibi vs. Mekanik çelik kasalarda eğer kasanız kilitli ise bunun açılması biraz zordur çünkü çelik kasalar yüksek güvenlikli kilitlerden oluşmaktadır. En az 4 tur kilitlenebilen ve hiçbir çilingir yardımı olmadan ancak ve ancak büyük uğraşlar sonunda delinerek açılması mümkün olan tiplerdir. Eğer mekanik çelik kasalarda anahtarınızı unuttuysanız veya kaybettiyseniz bunun işlemi diğerlerine göre biraz daha kolaydır çünkü Sıfırdan üretmiş olduğumuz “ham anahtar“ diye nitelendirdiğimiz sıfır orjinal çelik kasa anahtarlarımızdan birisini kasanızın kilit ebatına ve kilit sistemine göre uydurarak 30 dakikalık bir bekletme süresinde anahtarınızı kopyalayabilip sizlere teslim ediyoruz. Eğer kilitlerinizde problem yoksa bu işlem çok kısa sürebiliyor. Şayet çelik kasa kilitleriniz arızalı ise yine kilitlerinizi kasalarınızdan ayırarak bu işlemide kasanıza zarar vermeden yani çilingir aletleri ile kasanızdan kilidinizi sökerek kilidinize ulaşıp problemli kilitlerinizi daha doğrusu paslanan kilitlerden eğer kurtarılacak bir halde ise kilitlerinizi kurtarıp yeniden montajını sağlayıp çalışmasını sağlıyoruz.

Dijital Çelik Kasalar

Dijital çelik kasalar mekanik kasaya göre daha özen gösterilmesi ve itina ile üzerinde çalışılması gereken bir tip kasalardır bu kasalarda kilitleme sistemi biraz daha farklıdır anahtar olmadığı için tuş takımı ile kilitlenip kilit mekanizması ve kilitleme sistemi daha narindir.Genellikle unutulan şifreler veya ikinci el alınan kasalarda şifre değiştirme problemleri oldukça yaygındır. Burada en büyük problem şu; Artık deyim yerindeyse taş devri ile yapılan hizmetler değilde tamamen teknolojik sistemlerden yararlanan firmamız Dijital çelik kasalar için üretilen Şifre kırıcı, Şifre düzenleyici programları kullanarak önce kilitli kalan kasalarınızı açıp daha sonra yeniden sizin direktifinizde şifre belirleyerek kasanızı kullanır hale getirebiliyoruz.

Kasa Anahtarları

Tüm kasa modellerine uygun Stoklarımızda bulunan çelik kasa anahtarlarınızı kasalarınızın ölçüsünü aldıktan sonra yeniden kopyalayabilip, birebir orjinal anahtar gibi sizlere teslim ediyoruz.

Hizmet verdiğimiz Kasa Modelleri

⇒ Kale Çelik Kasa
⇒ Ofis Tipi Hırsızlık Yangına Dayanıklı Kasalar
⇒ Yale Tip Çelik Kasa
⇒ Safe Çelik Kasa
⇒ Gaziantep Özel para kasaları
⇒ Otel Kasaları
⇒ Şifreli Ev Kasaları
⇒ Tek Kapılı Ofis Kasaları
⇒ Zırhlı Ofis Kasaları
⇒ Banka Kasaları
⇒ Kiralık Kasalar
⇒ Data Kasaları
⇒ Yanmaz Kasalar
⇒ Delinmez Kasalar
⇒ Kuyumcu Kasaları
⇒ Duvar Kasaları
⇒ Para Kasaları

İletişim Bilgilerimiz :

Adres Ergenekon Caddesi Türkbeyi Sokak Nişantaşı
Telefon 0533 957 61 58
Faks 444 0 193
E-Posta mucahitpala@gmail.com
Web http://www.nisantasianahtarci.com

 

Leave Comment

Hemen Ara