Nişantaşı Açil Çilingir

 

Nişantaşı Çilingir olarak 7/ 24 Çilingir hizmeti sunmaktayız. Kapıdamı kaldınız evinizmi soyuldu ? yada parlatılıcak tencere tavanız veya bilenecek satır bıçak vs mi var ? hiç dert etmeyiniz. Size bu hizmeti 24 saat verebilecek bir anahtarcınız var. Bir telefon kadar uzaklıkta olan bir hizmet 444 0 193 numarayı arayın yaklaşık 25 dakika içerisinde hizmetinizde. Nişantaşı Anahtarcı

Türkiye ve Kıbrıs genelinde 444 0 193 çilingir merkezi ürün kategorileri kilit çilingir hizmetleri ahşap mobilyalar için emniyet kilidi hırsız alarm sistemleri iç ortam hırsız önlemesistemleri otomobil anahtarları anahtar onarım giriş güçlendirme işlemleriyle 7/24 hizmetinizde. Nişantaşı Çilingir’in Çalışma prensibimiz merkezi sistem olup çağrı mkezi numaramız 444 0 193′tür. Türkiyenin her yerine toplam beşyüzelli şubemiz ile 7/24 Saat acil çilingir ve teknik servis hizmeti sunmatayız.

Nişantaşı Çilingir gurubunun diğer bir hededide yurdumuzun her yerinde ihtiyaç duyulan güvenlik sistemleri hizmetlerinide vermektedir. Halkımızın ve firmaların anahtar kilit güvenlik sistemleriyle ilgili her türlü konuda başvurabileceği bir acil hizmet birimidir. Beşikta Çilingir aynı zamanda kurumlsal olarak çalışan Çelik kapı Çelik para kasaları kilit firmalarına ve Sigorta Şirketlerine garantili yetkili servis hizmetleri vermektedir. Amacımız firmalarıza ve halkimiza garantili yetkili servis hizmetleri vermektedir. Türkiyenin her yerinde ulaşım süremiz ortalama 25 dakikakadır. Firmalarının misyonumu Müşterimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak esnek yapımızla öncü ve Koruyucu çözümlerimizle müşterileimizin yaşamlarına değer katan onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmaktır.Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesi çıtayı sürekli yükseltmek bir dünya narjası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak. Bununla birlikte ihracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiyede döviz girdisi kazandırmak ve yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında geniş istihdam yaratarak ülke ekonomisine destek olmak.Nişantaşı Merkezinde bulunan Çelik kasa otomobil kapısı çelik kapı açma elektrikli ev eşyalarının yedek parçalarının satışınıda yapmaktayız.Türkiye genelinde ilk firma olma gururunu yaşamaktayız! Çağrı merkezimizi arayan herhangi bir vatandaşımızDeneyimli ve yetkili operatörlerin yönlendirilmesi ile en yakın yerdeki çilingirin yönlendirilmesi yapılır. Patentli ürünlerimizle güvenliğinizi arttırıp Sizlere güven vermekteyiz!

 

Leave Comment

Hemen Ara